Ubytovanie

banner_04

Vila Studienka je luxusná prázdninová vila so záhradou a vlastnou studienkou s pitnou vodou, podľa ktorej je pomenovaná. Z vily je výhľad priamo na Slavkovský a Gerlachovský štítVila je zariadená v modernom horskom štýle rešpektujúc prostredie, v ktorom sa nachádza. Atmosféru dopĺňa kvalitný dubový nábytok, drevené stropy, kamenné obklady.

Vila je dvojposchodová. Na prízemí sa nachádza vstupná hala s technickou miestnosťou a samostatným šatníkom. Zo vstupnej haly sa prechádza priamo do otvoreného priestoru obývacej izby s krbom, jedálne a kuchyne. Na prízemí je aj samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na druhom podlaží sú umiestnené 2 menšie spálne a 1 väčšia spálňa s vlastným šatníkom a balkónom, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC.

VYBAVENIE

Kuchyňa: umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, sklokeramická varná doska, elektrická pec, rýchlovarná kanvica.

Ostatné vybavenie: LCD TV, Magio SAT, DVD prehrávač, bezplatné WiFi pripojenie na internet, automatická práčka, fén, žehlička

Detské vybavenie (v prípade potreby): detská postieľka (120 x 60cm), detská stolička, prebaľovacie podložky, nádoba na použité plienky, zábrany na schody, zábrana pred krb, hračky a samozrejme záhrada, o ktorú sa stará profesionálny záhradník.

KAPACITA

Kapacita vily je 6 osôb (2 dospelé osoby v každej spálni) a 2 prístelky.

PARKOVANIE

Parkovanie je možné na pozemku.

PÔDORYS

Podorys 1.NP Podorys 2.NP